Jesteśmy  autoryzowanym przedstawicielem Mastenbroek

Mastenbroekspecjalizuje się w produkcji maszyn do  układania drenażu, kabli itp w niemal każnym rodzaju podłoża od podmokłych łąk, poprzez twardą skałę

Oprócz tradycyjnych specjalistycznych mszyn do kopania rowów firma specjalizuje się w projektowaniu i budowie maszyn i pojazdów gąsienicowych na specjalne zamówienie i do specjalistycznych prac – również do prac na dnie morza.

Skała

Drenaż – Irygacja

Dedykowany sprzęt pomocniczy

Sprzęt podwodny

Mastenbroek Ltd to rodzinna brytyjska firma inżynieryjna i produkcyjna, która dostarcza swoje maszyny do firm specjalistycznych na całym świecie, posiadająca swoich przedstawicieli oraz serwis w większości krajów na wszystkich kontynentach..

Oto przykład pracy maszyny drenażowej Mastenbroek M-3500

Zaprojektowana została w ścisłęj współpracy z niemieckim przemysłem drenażowym. Jest wytrzymałą, mocną, wydajną maszyną drenażową z mechanicznym napędem łańcucha. Zawiera w sobie połączenie unikalnej wiedzy, doświadczenia i technologii zdobywanej przez Mastenbroek w ciągu czterech dekad proukcji.

Moc: 350KM

Masa: 22t

Głębokość pracy: standardowa: 0,3-20 m, opcjonalna: 3,5 m

Szerokość robocza: 0,16-0,4 m

Cechy: 1. Mechaniczny napęd łńcucha poprzez super wytrzymałą przekładnię. 2. Poziomowanie maszyny na pochyłościch. 3. Oscylujące wychylne podwozie w akresie 11 stopni od pozycji centralnej. 4. Ergonomiczna, wygodna kabina. 5. Pojedynczy joystick kontrolujący mechanizm kopiący. 6. Elektroniczny panel obrazujący parametry pracy.7.Dodatkowe wyposażenie w technologię Trimble Wm-Drain

 

Zapraszamy do współpracy